کُد لیست – لیستِ کُدهایِ کاربُردیِ وِب

کدلیست: کدهای کاربردی+زیبا سازِ وب،جاوا اسکریپت،فلش،موسیقی،نرم افزار،کُدِ رنگ،فونت،ترفند
Home » چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟

چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟

FireFox-codelist-irهمیشه سایتها و وبلاگهایی در اینترنت هستند که توجه ما را به خود جلب می نمایند و مورد علاقه مان می باشند . از آنها بوکمارک (مورد علاقه) تهیه می کنیم تا همیشه بدون اینکه آدرس آنها را در مرورگر وارد نماییم با یک کلیک بتوانیم آنها را فراخوانی کنیم . اگر از سایتهایی که بوکمارک (Bookmark) تهیه کرده ایم نسخۀ پشتیبان بگیریم تا می توانیم در مواقع لازم (مثلآ زمانی که ویندوز را تعویض می کنیم) آنها را راحت بازگردانیم .
برای این کار فقط کافیست کلیدهای ترکیبیِ Ctrl+Shift+B را هم زمان با هم بفشاریم سپس بر روی گزینۀ Import and Backup کلیک نموده و گزینۀ Backup را بزنیم تا نسخۀ پشتیبان تهیه شود . برای بازگرداندنِ نسخه ی پشتیبانی که تهیه کرده ایم فقط کافیست همین مراحل را انجام داده و این بار بر روی گزینۀ Restore کلیک نماییم و آدرسِ محلی که نسخۀ پشتیبان قرار گرفته را بدهیم تا به راحتی بوکمارک های ما برگردانده شود .

پی نوشت : با استفاده از کلید میانبر (Ctrl+D) می توانیم بوکمارک (Bookmark) تهیه کنیم .

4514 بازدید

۲ نظر در “چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟”

افزودن نظر شما

آدرس وبلاگتان را به صورتِ صحیح وارد نمایید تا آخرین مطلبِ وبلاگتان به صورت خودکار در زیرِ نظرتان به نمایش درآید (این برای وبلاگتان یک تبلیغ است!)

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton

جواب را در کادرِ زیر بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.