کُد لیست – لیستِ کُدهایِ کاربُردیِ وِب

کدلیست: کدهای کاربردی+زیبا سازِ وب،جاوا اسکریپت،فلش،موسیقی،نرم افزار،کُدِ رنگ،فونت،ترفند
Home » چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟

چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟

FireFox-codelist-irهمیشه سایتها و وبلاگهایی در اینترنت هستند که توجه ما را به خود جلب می نمایند و مورد علاقه مان می باشند . از آنها بوکمارک (مورد علاقه) تهیه می کنیم تا همیشه بدون اینکه آدرس آنها را در مرورگر وارد نماییم با یک کلیک بتوانیم آنها را فراخوانی کنیم . اگر از سایتهایی که بوکمارک (Bookmark) تهیه کرده ایم نسخۀ پشتیبان بگیریم تا می توانیم در مواقع لازم (مثلآ زمانی که ویندوز را تعویض می کنیم) آنها را راحت بازگردانیم .
برای این کار فقط کافیست کلیدهای ترکیبیِ Ctrl+Shift+B را هم زمان با هم بفشاریم سپس بر روی گزینۀ Import and Backup کلیک نموده و گزینۀ Backup را بزنیم تا نسخۀ پشتیبان تهیه شود . برای بازگرداندنِ نسخه ی پشتیبانی که تهیه کرده ایم فقط کافیست همین مراحل را انجام داده و این بار بر روی گزینۀ Restore کلیک نماییم و آدرسِ محلی که نسخۀ پشتیبان قرار گرفته را بدهیم تا به راحتی بوکمارک های ما برگردانده شود .

پی نوشت : با استفاده از کلید میانبر (Ctrl+D) می توانیم بوکمارک (Bookmark) تهیه کنیم .

10571 بازدید

۲ نظر در “چگونه بوکمارک های (Bookmark) داخل مرورگر فایرفاکس را ذخیره(Export) نماییم؟”

  1. ممنونم خیلی کاربردی بود

افزودن نظر شما

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeleton

جواب را در کادرِ زیر بنویسید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

    بیشترین بازدید در سه ماهِ گذشته :